Bilgi Göster

Yaba Ajans

(+90) 414 316 11 72
(+90) 414 316 55 34
info@yabaajans.com
Paşabağı Mah. Mevlana Cad. Mavi Plaza 2/3 Haliliye / ŞANLIURFA

Hakkımızda

Hızlı, doğru, güvenilir çözümler üreten, Hayallerini yaratıcılıkla birleştirip sunan, Koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlayan, Profesyonel genç ve dinamik bir ekibiz.

YABA AJANS
 
Biz Kimiz ?
Hızlı, doğru, güvenilir çözümler üreten, Hayallerini yaratıcılıkla birleştirip sunan, Koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlayan, Profesyonel genç ve dinamik bir ekibiz.
 
Misyonumuz
Kurum ve marka değerine katkıda bulunan Bilinirlik ve satış oranını artıran Yüksek müşteri memnuniyeti sunan bir iş ortağıyız
 
Vizyonumuz
Yaratıcı ve özgün projelerimizle, alanında önde giden ve tercih edilen bir şirket olmak
 
Tek bir çalışmadan reklam kampanyalarına, PR faaliyetlerinden açılış organizasyonlarına koşturmaca ve ilk günkü heyecanla geçen, her günü bir öncekinden daha ileriye giden bir serüven, Yaba’ta bir kampanyaya başlamadan önce müşterimizi her yönüyle tanımamız gerektiği realitesini yerine getirerek başlarız işe. İşimiz bir ürün, ister bir kurumun tanıtımı olsun bizim için nemli olan, ilk önce müşterimize yönelik tüm detayların araştırılması ve incelenmesidir. Çünkü biz doğacak çocuğumuzu hayata hazırlamak ve onu yaşatmak isteriz. Bugüne kadar yaşadıklarımız ve yaşattıklarımızla hep müşterilerimiz gibi düşündük ve müşterilerimiz gibi hissettik. Zaman geldi döküm fabrikasından bir ustabaşı, cam fabrikasında bir teknisyen, süt fabrikasında bir mühendis olduk. Bazen paketleme makinalarının raylarında geçti günlerimiz. Çünkü bizler ortaya çıkaracağımız her işte, sizler gibi düşünmek, sizler gibi yaşamak ve sizler gibi hissetmek gerektiğini biliyoruz. Ve her zaman bu gerekliliği yerine getiriyoruz.